justica
czyszczenie dywanów Wrocław pranie tapicerki meblowej pranie tapicerki samochodowej glowna cennik kontakt
NASZE REFERENCJE

Na koncie zrealizowanych zleceń możemy poszczycić się licznymi usługami dla osób prywatnych, firm, restauracji i licznych instytucji. Naszą ugruntowaną pozycję zapewniają nam nasi Klienci, którzy nie tylko wracają do nas cyklicznie zamawiając nasze usługi ale również polecają nas wystawiając nam nieposzlakowaną opinię.

Cieszymy się, że nasza praca jest skuteczna a  jej efekty spełniają Państwa oczekiwania. Zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach i poprzez ustawiczne kształcenie, śledzenie nowinek technologicznych i bogate doświadczenie będziemy utrzymywać jakość naszych usług na jak najwyższym poziomie.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY NASZYM KLIENTOM.


Uniwersytet Wrocławski.

"Firma „Justica” Osadnik Justyna, 52-215 Wrocław ul. Masztowa 7/9 otrzymuje pozytywne referencje za wykonanie usługi czyszczenia wykładzin i tapicerek meblowych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego. (…)
Ww. Firma z warunków umowy wywiązała się z należytą starannością . Obowiązki wykonała rzetelnie i terminowo.  Firma „Justica” Osadnik Justyna to partner sprawdzony i godny polecenia."
referencje "Happy Kids"

Punkt Przedszkolny
  "Happy Kids - Przedszkole Anglojęzyczne" Kąty Wrocławskie.
"(...) Firma wywiązała się wzorowo z zawartej umowy, pracę wykonała z najwyższą rzetelnością i starannością. Plamy zostały usunięte a wykładzina jest czysta i estetyczna. Końcowy efekt czyszczenia jest w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami.
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę „Justica” Osadnik Justyna jako rzetelnego i solidnego wykonawcę usługi czyszczenia wykładzin. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala mi postrzegać firmę „Justica” jako partnera  traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta."


referencje konto  
Biuro Rachunkowe "Konto" Wrocław.
"Mam przyjemność wyrazić bardzo dobrą opinie o Firmie „Justica” Osadnik Justyna, która wykonała usługę czyszczenia wykładziny dywanowej w moim Biurze Rachunkowym „KONTO”(…).
Kompleksowe czyszczenie wykładziny przebiegało szybko i sprawnie, w działaniach firmy widać pełny profesjonalizm. Rezultat pracy okazał się bardzo satysfakcjonujący a uwzględniając konkurencyjne ceny usługi stwierdzam, że Firma „Justica” Osadnik Justyna w pełni zasługuje na zaufanie i jest godna polecenia jako parter w usługach czyszczenia wykładzin dywanowych."referencje Sz.P. Kobierzyce

Szkoła Podstawowa w Kobierzycach.
"Szkoła Podstawowa w Kobierzycach korzystała z usług firmy „Justica” Osadnik Justyna w zakresie czyszczenia dywanów i prania tapicerki meblowej. 
Powierzone usługi firma wykonuj w pełni profesjonalnie, wykazując się dyspozycyjnością, operatywnością i skutecznością. Jest partnerem, którego charakteryzuje zdyscyplinowanie i dobra organizacja pracy. Jesteśmy zatem bardzo zadowoleni z rezultatów wykonanej usługi w związku z czym polecamy firmę „Justica’ Osadnik Justyna jako partnera do współpracy."