justica
czyszczenie dywanów Wrocław pranie tapicerki meblowej pranie tapicerki samochodowej glowna cennik kontakt
URZĄDZENIA I ŚRODKI PIORĄCE

Profesjonalny sprzęt czyszczący jaki znajduje się na wyposażeniu naszej firmy potwierdza wysoki standard wykonywanych usług prania dywanów, wykładzin i tapicerki. W pracy wykorzystujemy maszyny i akcesoria renomowanej firmy Karcher. Do dyspozycji mamy:

akcesoria
odkurzacz na sucho


odkurzacz piorący 1dysze do odkurzaczy piorących

odkurzacz piorący 2szczotka do odkurzacza pioracego


karcher
Odkurzacze do pracy na sucho Karcher T10/1  wraz  z akcesoriami -turbo ssawka i szczelinówki do tapicerek.

Odkurzacze piorące Karcher
Puzzi200 i Puzzi100 wyposażone w dysze natryskowo-ssące - podłogową i ręczną do tapicerek.Elektroszczotka PW30
do odkurzacza Puzzi200 przeznaczona do prania dywanów i wykładzin dywanowych. Usuwa uporczywe zabrudzenia rozczesując runo. Zwiększa efektywność i jakość czyszczenia. Wykorzystujemy ją niezależnie od wielkości zamówienia.

Mając na uwadze bezpieczeństwo powierzanych nam materiałów tekstylnych stosuemy sprawdzone i skuteczne środki piorące renomowanych producentów wyspecjalizowanej chemii czyszczącej. Stosujemy proszki, płyny, odplamiacze, neutralizatory zapachów takich marek jak:

tersus       prochem      karcher
Szeroka gama profesjonalnych produktów proponowana przez powyższych producentów pozwala na dostosowanie środka do rodzaju i konstrukcji włókien dywanów, wykładzin i tapicerek oraz pozwala nam podjąć walkę z przykrymi przypadkami typu uryna, wymioty, różnego pochodzenia plamy , smary i inne.